Järgmine Postiindeksi · 10010

Postiindeksi 10000 - Zagreb

Esmane LinnZagreb
Asukoha Postiindeksi 10000 pindala154,1 km²
Rahvastik274109
Meeste populatsioon128180 (46,8%)
Naisrahvastik145929 (53,2%)
Rahvaarvu muutus 1975 kuni 2015 +7,7%
Rahvaarvu muutus 2000 kuni 2015 +1,6%
Mediaanvanus41,2 aastat
Meeste mediaanvanus38,8 aastat
Naiste mediaanvanus43,3 aastat
PiirkonnadDonji Grad, Gornji Grad – Medveščak, Grad Zagreb, Maksimir, Trešnjevka - sjever
Kohalik Aegkolmapäev 01:55
AjatsoonKesk-Euroopa suveaeg
Koordinaadid45.84411324182818° / 15.98762481895351°
Seotud Postiindeksid100101002010040100901011010150

Asukoha Postiindeksi 10000 kaart

Interaktiivne kaart

Asukoha Postiindeksi 10000 rahvaarv

Aastad 1975 kuni 2015
Andmed1975199020002015
Rahvastik254584284212269746274109
Rahvastiku tihedus1652 / km²1844 / km²1750 / km²1779 / km²
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Asukoha 10000 rahvaarvu muutus 2000 kuni 2015

Suurenemine 1,6% alates 2000 kuni 2015
AsukohtMuutus alates 1975Muutus alates 1990Muutus alates 2000
Postiindeksi 10000+7,7%-3,6%+1,6%
Zagreb+6,2%-5%+0,4%
Zagrebi maakond+19,9%+1,6%+3,3%
Horvaatia-6,1%-11,4%-4,3%
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Asukoha Postiindeksi 10000 mediaanvanus

Mediaanvanus: 41,2 aastat
AsukohtMediaanvanusKeskmine vanus (naine)Keskmine vanus (mees)
Postiindeksi 1000041,2 aastat43,3 aastat38,8 aastat
Zagreb41,2 aastat43,3 aastat38,8 aastat
Zagrebi maakond41,2 aastat43,3 aastat38,8 aastat
Horvaatia42,1 aastat44,1 aastat40 aastat
Sources: CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)

Asukoha Postiindeksi 10000 rahvastikupuu

Rahvastik vanuse ja soo järgi
VanusMehedNaisedKokku
Alla 5-aastased7299696714266
5-96359602612386
10-147045661213657
15-197245693814184
20-248077812116198
25-2999781027720256
30-34106041111821723
35-3998391041920259
40-449213985419068
45-498808982518634
50-5487271050319231
55-5989301064019571
60-647610967617286
65-695740793713677
70-745452738412836
75-793930620510136
80-84220243736575
85 pluss112130554176
Sources: CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)

Asukoha Postiindeksi 10000 rahvastikutihedus

Rahvastikutihedus: 1779 / km²
AsukohtRahvastikalaRahvastiku tihedus
Postiindeksi 10000274109154,1 km²1779 / km²
Zagreb565906154,5 km²3663 / km²
Zagrebi maakond785921641,3 km²1225 / km²
Horvaatia4,2 miljonit56 366,2 km²73,9 / km²
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Asukoha Postiindeksi 10000 ajalooline ja prognoositav rahvaarv

Hinnanguline rahvaarv 1200 kuni 2100
Sources:
1. JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid
2. CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)
3. [Link] Klein Goldewijk, K., Beusen, A., Doelman, J., and Stehfest, E.: Anthropogenic land use estimates for the Holocene – HYDE 3.2, Earth Syst. Sci. Data, 9, 927–953, https://doi.org/10.5194/essd-9-927-2017, 2017.

Piirkonnad

Ettevõtete jaotus piirkondade järgi asukohas 10000
 Donji Grad: 18,9%
 Grad Zagreb: 12,2%
 Trešnjevka - sjever: 7,6%
 Muu: 61,2%

Suunakoodid

Suunakoodide protsent, mida kasutavad ettevõtted asukohas 10000
 Suunakood 1: 79%
 Suunakood 91: 7,2%
 Suunakood 98: 6,7%
 Muu: 7,1%

Ettevõttete kontsentratsioon asukohas Postiindeksi 10000

10000 Ettevõtluskaart

Tööstused

Ettevõtete jaotus majandusharude kaupa
 Ostlemine: 23%
 Restoranid: 13,7%
 Professionaalsd Teenused: 9,1%
 tööstus: 9%
 Toit: 5,2%
 Hotellid ja reisimine: 5,1%
 Muu: 34,9%
Tööstusharu kirjeldusAsutuste arvEttevõtluse keskmine vanusKeskmine Google'i hinnangEttevõtted 1000 elaniku kohta
Autoosad3724.41,4
Autoremont3304.51,2
Ilusalongi6824.62,5
Juuksurid2924.71,1
Laenufirmad3273.91,2
Pangad2524.00,9
Pagariärid3024.41,1
Toidukauplused ja supermarketid4074.21,5
Kinnisvara3714.41,4
Muu majutus3334.31,2
Reisibürood3264.51,2
Hoonete ehitus4074.21,5
Kõik liikmetega organisatsioonid2664.31,0
Masinate hulgimüük7304.42,7
Haiglad4714.21,7
Hambaarstid2854.61,0
Tervis ja meditsiin5064.31,8
Ettevõtte juhtimine3064.51,1
Reklaam ja turundus2894.21,1
Baarid, pubid ja baarid98115 aastat4.53,6
Apteegid ja narkootikumide kauplustes3914.51,4
Elektroonika kauplused7484.52,7
Kaubamajad3264.41,2
Kontoritarbed ja kirjatarvete kauplustes85160 aastat4.33,1
Muu ostlemine5624.22,1
Rõivakauplused4404.21,6
Tööriista poed2724.31,0

Asukoha Postiindeksi 10000 ettevõtete jaotus hinna alusel

 odav: 54,5%
 mõõdukas: 38,2%
 kallis: 7%
 Väga kulukas: 0,3%

Inimarengu indeks (HDI)

Eeldatava eluea, hariduse ja elaniku sissetuleku statistiline liitindeks.
Sources: [Link] Kummu, M., Taka, M. & Guillaume, J. Gridded global datasets for Gross Domestic Product and Human Development Index over 1990–2015. Sci Data 5, 180004 (2018) doi:10.1038/sdata.2018.4

Asukoha Postiindeksi 10000 CO2 heide

Süsinikdioksiidi (CO2) heide inimese kohta tonnides aastas
AsukohtCO2 heitkogusedCO2 emissioon elaniku kohtaCO2 heite intensiivsus
Postiindeksi 100001 810 003 t6,6 t11 747 t/km²
Zagreb3 768 041 t6,66 t24 392 t/km²
Zagrebi maakond5 179 799 t6,59 t8 076 t/km²
Horvaatia23 288 702 t5,59 t413,2 t/km²
Sources: [Link] Moran, D., Kanemoto K; Jiborn, M., Wood, R., Többen, J., and Seto, K.C. (2018) Carbon footprints of 13,000 cities. Environmental Research Letters DOI: 10.1088/1748-9326/aac72a

Asukoha Postiindeksi 10000 CO2 heide

2013 CO2 heide (tonni/aastas)1 810 003 t
2013 CO2 heide (tonni/aastas) elaniku kohta6,6 t
2013 CO2 heite mahukus (tonni/km²/aasta)11 747 t/km²

Looduslike ohtude oht

Suhteline risk 10st
MaalihkeKõrge (7)
MaavärinKõrge (7,5)
* Risk, eriti üleujutuse või maalihke korral, ei pruugi olla kogu piirkonnas.

Viimased lähedal asuvad maavärinad

Magnituud 3,0 ja suurem
KuupäevAegSuurusKaugusSügavusAsukohtLink
01.11.1500:524,333,9 km2 360 m5km SSW of Brezice, Sloveniausgs.gov
05.03.0811:413,520 km10 000 mCroatiausgs.gov
26.09.0713:383,231,7 km10 000 mSloveniausgs.gov
26.09.0712:473,234 km10 000 mSloveniausgs.gov
28.10.0606:554,227,6 km10 000 mCroatiausgs.gov
18.07.0619:343,234,1 km10 000 mCroatiausgs.gov
23.01.0613:293,719,6 km10 000 mCroatiausgs.gov
29.11.0301:593,211,9 km10 000 mCroatiausgs.gov
13.05.0302:303,740,4 km10 000 mCroatiausgs.gov
21.04.0303:033,421 km10 000 mCroatiausgs.gov

Vaadake ajaloos aset leidnud maavärinaid asukohas Postiindeksi 10000

Varasem kuupäev  Viimane kuupäev 
 Magnituud 3,0 ja suurem   Magnituud 4,0 ja suurem   Magnituud 5,0 ja suurem 

Esmane Linn

Zagreb on Horvaatia pealinn ja riigi suurim linn. Ühtlasi on Zagreb Horvaatia kultuuri-, teadus-, majandus- ja halduskeskus. Linnas asuvad Horvaatia valitsus, administratiivasutused ja ministeeriumid. Zagrebi linnavalitsuse andmeil elas linnas 2006. aastal 804..  ︎  Asukoha Zagreb Wikipedia leht

Meie andmete kohta

Selle lehe andmed on hinnanguliselt arvukalt avalikult kättesaadavaid tööriistu ja ressursse. See antakse ilma garantiita ja võib sisaldada ebatäpsusi. Kasutage omal vastutusel. Lisateavet leiate siit .